Akcija „Kyšis išpurvina“ Zarasuose

Data

2018 10 17

Įvertinimas
0
44169201_321598685061633_7601167046683918336_n.jpg

Akcijos metu pareigūnai Zarasų mieste stabdė automobilius, bendravo su vairuotojais, dalijo lankstinukus „Kyšis išpurvina“. Pareigūnai vairuotojams priminė apie atsakomybę už kyšio davimą policijos pareigūnams bei informavo, kad jie visada gali kreiptis į Imuniteto ir vidaus tyrimų skyrių ir pranešti apie tai, kad davė kyšį, arba kad nesąžiningas pareigūnas iš vairuotojo reikalavo atlygio.
    Zarasų žemės ūkio mokyklos mokiniai dalyvauja projekte „Pažink valstybę“, kurį įgyvendina Ugdymo plėtotės centras drauge su Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos Valstybės pažinimo centru ir kitais partneriais. Projekto tikslas - supažindinti mokinius su įvairiomis Lietuvos viešojo gyvenimo sritimis, aptarti aktualias nacionalines ir regionines problemas, apsvarstyti jų sprendimo būdus. Siekiant ugdyti vertybines nuostatas ir plėtoti gebėjimus, reikalingus susiformuoti jaunų žmonių pilietinei pozicijai korupcijos atžvilgiu, Imuniteto ir vidaus tyrimų skyriaus pareigūnai kartu su bendruomenės pareigūne mokinius supažindino su galimomis korupcijos formomis, jų pasireiškimo galimybėmis bei suteikė daug naudingų patarimų, kaip galima apsisaugoti nuo korupcijos.  
    Atminkite, kad jokios baudos grynaisiais pinigais policijos pareigūnui negali būti mokamos.  Pažaboti korupciją gali tik mūsų pačių sąžiningumas, skaidrumas, kilnumas, garbingumas, teisingumas, atsakomybė, pasitikėjimas, pareigingumas.