Bendras Lietuvos Respublikos ir Latvijos Respublikos pareigūnų patruliavimas

Data

2019 07 30

Įvertinimas
0
1313_ed2d62159434ec7132d6019dd4a5a11b.jpg

Jo metu pareigūnai užtikrino viešosios tvarkos ir visuomenės saugumą, nelegalios migracijos prevenciją, nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų prevenciją, saugaus eismo priežiūrą.
Priemonės metu iš viso dirbo dešimt pareigūnų, iš jų šeši Lietuvos policijos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai ir keturi Latvijos policijos ir Valstybės sienos apsaugos pareigūnai. Buvo sustabdytos 116 transporto priemonės (98- Europos Sąjungos, 18 – trečiųjų šalių), patikrinta jomis vykstantys asmenys (138 - Europos Sąjungos, 28 - trečiųjų šalių), pareigūnai tikrino asmenų bei transporto priemonių dokumentus, asmenų teisėtą buvimą Lietuvos Respublikos teritorijoje ir ar nėra gabenami neleistini daiktai.
Pareigūnai priemonės metu nusižengimų susijusių su migracija nenustatė, nustatė keturis administracinius nusižengimus dėl kelių eismo taisyklių reikalavimų nesilaikymo: Vienas neblaivus vairuotojas, du vairuotojai pažeidė kelio ženklinimo reikalavimus, vienas vairuotojas vairavo automobilį, kuris neatitiko nustatytų techninių reikalavimų.
Kadangi Lietuvos ir Latvijos Respublikos priklauso Šentgeno erdvei ir per sieną vykstą laisvas asmenų ir krovinių judėjimas bei siekiant užtikrinti jų kontrolę, tokias bendras priemones Lietuvos ir Latvijos policijos, valstybės sienos apsaugos pareigūnai vykdys ir ateityje.