Estijos Rytų prefektūros pareigūnų vizitas Utenos policijoje

Data

2019 09 12

Įvertinimas
0
IMG_8333.JPG

Utenos aps. VPK viršininkas V. Vaiškūnas svečiams pristatė Utenos aps. VPK veiklą, struktūrą bei Lietuvos policijos sistemą, įvykdytas ir dar vykstančias reformas. Plačiai buvo pristatytos naujai įdiegtos transporto priemonių valstybinių registracijos numerių nuskaitymo ir pažinimo sistemos (vykdant Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekto „Sinerginės saugumo platformos sukūrimas Rytų Latvijos ir Lietuvos pasienyje" Nr. LLI-082), parodyta, kaip tai veikia praktiškai. Naujausią turimą techniką pademonstravo Utenos aps. VPK Krimininalistinių tyrimų pareigūnai bei kinologas.
Viena diena buvo skirta vizitui į Policijos departamentą prie VRM. Policijos departamente svečius šiltai priėmė generalinis komisaras Linas Pernavas. Taip pat delegacija apsilankė Pajėgų valdymo padalinyje. Po pietų svečiai vyko į Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centrą. Estų pareigūnai buvo nustebinti inovatyviais nusikaltimų tyrimo metodais.
Svečiai buvo sužavėti mūsų apskrities gamtos grožiu, užlipo ne į vieną apžvalgos bokštą, aplankė Lietuvos etnokosmologijos muziejų.
Tokie darbiniai susitikimai yra nepamirštama patirtis visiems, leidžianti pažvelgti iš šalies, kur dar turime patobulėti ir ką darome gerai.