Ignaliniečių gerumo akcija „Dovanoju-pasidalinkime“ organizacijai „Caritas“

Data

2020 02 12

Įvertinimas
0
20200207_101201.jpg

TPA LS Ignalinos poskyrio nariai kartu su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariato, Valstybės sienos apsaugos tarnybos  Vilniaus pasienio rinktinės darbuotojais, dirbančiais Ignalinoje, Adutiškio užkardos pareigūnais,  Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Utenos departamento Ignalinos skyriaus darbuotojais, individualių įmonių savininkais, folkloro klubo „Čiulbutė“ nariais ir neabejingais ignaliniečiais, nuo 2019 m. gruodžio pradžios iki 2020 m. sausio pabaigos, vykdė akciją „Dovanoju-pasidalinkime“.
Akcijos tikslas buvo prisiminti sunkiai besiverčiančius, vienišus, senyvo amžiaus asmenis, nepriteklių jaučiančias, daugiavaikes šeimas ir paskatinti būti atsakingais, tvariais vartotojais, skatinti pratęsti daiktų naudojimo laiką, padovanojant juos stokojantiems.
Šios dovanojimo iniciatyvos buvo imtasi 2013 m. spalio pabaigoje ir nebuvo ji nutrūkusi, tęsiasi iki šių dienų, galima sakyti net ir ištisus metus. Nesuklysime, jei pavadinsime - tai tradicija. Smagu, kad kiekvienais metais prisijungia vis daugiau organizacijų.
2020 m. vasario 7 d. visi, tvarkingai supakuoti daiktai, buvo nugabenti į 2020 m. sausio mėnesį oficialiai atidarytą Ignalinos Švč. M. Marijos Gimimo parapijos „Caritas“ pastatą, kuriame yra įsikūrusi valgyklėlė vargstantiems, vienišiems ir benamiams žmonėms. Netrukus čia persikels ir vaikų dienos centras „Eldoradas“.
Lieka tik padėkoti visiems prisijungusiems prie šios iniciatyvos ir pasidžiaugti, kad  bendromis pastangomis, vilties kibirkštis pasiekė jos stokojančiųjų širdis!

TPA LS Ignalinos poskyrio pirmininkė
Jūratė Pernavienė