Ignalinoje paminėta Saugaus eismo diena

Data

2019 04 09

Įvertinimas
0
DSC_0623.jpg

Visą savaitę šiai dienai paminėti Ignalinos policijos komisariato pareigūnė Jurgita Zenkuvienė dėmesį skyrė saugumui keliuose, pagarbai, kultūringam elgesiui, atšvaitų ir šviesą atspindinčių elementų svarbai ir apsilankė Ignalinos darželyje, Ignalinos progimnazijoje.
    Balandžio 5 d., minint Saugaus eismo dieną, Ignalinos rajono policijos komisariatas, kartu su UAB „Ginto vairavimo mokykla“, Lietuvos automobilių sąjunga ir IĮ vadovu Valdu Trapiku organizavo renginį.
    Susirinko apie 200 ignaliniečių ir Ignalinos rajono vaikų bei suaugusiųjų. Visi morintys po kelis kartus išbandė saugos diržų efektyvumo ir automobilio apsivertimo imitavimo įrenginį, apžiūrėjo sudaužytą po eismo įvykio automobilį, ne kartą įlipo į tarnybinį pareigūnų automobilį. Darželinukai girdėjo praktines pamokėles apie saugumą, atsakė į įvairius užduotus klausimus, susijusius su Kelių eismo taisyklėmis, minė mįsles, pareigūnai atsakė į vaikams rūpimus klausimus.
    Nuo 12 val. vyko vairavimo varžybos, kuriose dalyvavo 23 dalyviai, iš jų - 7 moterys. Vairavimas vyko specialiai vairavimo mokymui pritaikytu automobiliu ir kartu su mokyklos instruktoriumi, kuris negailėjo praktinių patarimų ir pamokymų. Pagrindinė rungtis–saugiai ir taisyklingai atlikti figūrinio vairavimo užduotį. Tarp norinčių išbandyti savo turimus įgūdžius buvo ir Ignalinos gimnazistai.  
        Dalyviai buvo apdovanoti UAB LIROSTA prizais ir VĮ REGITRA kompaktiniais diskais  "Saugių kelionių pradžia".  
    Renginį sušildė policijos bičiulio Amsio pasirodymas, kuris privertė ne vieną nusišypsoti.
    Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie renginio organizavimo, o rėmėjams - už prizus ir atminimo dovanėles.
    Būkime saugūs, atsakingi keliuose ir saugokime vieni kitus!