Pareigūnai svečiavosi Estijoje

Data

2018 07 24

Įvertinimas
0
Estija.JPG

2018 m. liepos 9–13 d. vyko gerosios praktikos pasidalijimo komandiruotė į Estiją, Idos prefektūrą.

Delegaciją sudarė 4 Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai: Kelių policijos skyriaus viršininkas Rolandas Antanas Skrebiškis, Reagavimo skyriaus viršininkas Andrius Inčirauskas, Operatyvaus valdymo skyriaus viršininkas Mantas Matulionis ir Anykščių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Rūta Avižaitė.

Komandiruotės metu Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato delegacija lankėsi Idos prefektūros Jehvio, Narvos ir Raakverės policijos komisariatuose,buvo pakviesti susipažinti su pasienio pareigūnų darbu, aplankė Narvos, Narvos Jeesu ir Kundos pasienio užkardas.

Pareigūnai įgijo naujų žinių ir patirties, susipažino su kolegų darbu organizuojant kelių policijos, patrulių ir kitų policijos pareigūnų veiklą vykdant nusikalstamų veikų, teisės pažeidimų bendrąją prevenciją bei darbą su vaikais ir jaunimu.

Grįžę pareigūnai džiaugėsi galimybe susipažinti su kolegų darbu kitoje valstybėje ir šiltu Estijos policijos pareigūnu bendravimu

.