Paskutinis rugsėjo sekmadienis - keliaujančių ir vairuotojų diena

Data

2018 10 02

Įvertinimas
0
42924551_283269835839758_8641214963915948032_n.jpg

Jiems dovanojo šviesą atspindinčias liemenes, atšvaitus, knygeles su pagrindinėmis kelių eismo taisyklėmis vairuotojams ir pėstiesiems. Policijos pareigūnai bendravo su gyventojais saugaus elgesio kelyje tematika, atsakinėjo į gyventojams rūpimus klausimus. Utenos miesto bažnyčiose šv. Mišių metu bendruomenės pareigūnė kreipėsi į gyventojus, primindama visuomenei, jog būtina važiuoti transporto priemonėmis saugiu greičiu, užsisegti saugos diržus, vaikus vežti jiems pritaikytose specialiose kėdutėse, tamsiu paros metu būtina dėvėti šviesą atspindinčias liemenes, atšvaitus, būti matomais kelyje. Pėstieji turi būti atidūs eidami per važiuojamąją kelio dalį, o vairuotojai dėmesingi ir atidūs vairuodami transporto priemones. Pareigūnė palinkėjo saugių kelionių, dėmesingumo, atidumo eismo dalyviams.

Po šv. Mišių dvasininkai pašventino policijos ir visuomenės transporto priemones, linkėdami saugių kelionių. Uteniškiai dėkojo pareigūnams už policijos nuolatinį skiriamą dėmesį gyventojų saugumui užtikrinti, už nuoširdų bendravimą su gyventojais. Policijos pareigūnai būdami arčiau visuomenės skatina gyventojus labiau rūpintis savo ir kitų saugumu, pasitikėti policija.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai nuoširdžiai dėkoja Utenos krašto dvasininkams, Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovei Sandrai Dindaitei už aktyvų bendradarbiavimą su policija, kuriant saugią aplinką Utenos krašte, rūpinimąsi Utenos krašto gyventojų saugumu. Gerbkime ir saugokime vieni kitus, būkime saugūs kelyje.