Saugesnio interneto diena Zarasų bibliotekoje

Data

2018 02 14

Įvertinimas
0
zoomed__dsc0035.jpg

Vasario 9 d. Zarasų viešojoje bibliotekoje vyresn. bibliotekininkė Zina Černovienė parengė viktoriną–žaidimą „Jungiamės, kuriam ir dalinamės pagarbiai“, skirtą 15-ai Tarptautinės Saugesnio interneto dienai paminėti. Viktorinoje dalyvavo Zarasų  „Santarvės“ pradinės mokyklos 4 b ir 4 c klasių mokiniai.
Renginio pradžioje Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė dalyvius supažindino su garbingo elgesio internete kodeksu.

Dalyviai, pagal Lietuvos vėliavos spalvas susiskirstė į trijų turų žaidėjų grupes ir kibo į žaidimą. Reikėjo įveikti tris turus ir atsakyti 15 klausimų. Klausimai buvo apie pomėgius, privatumą, apgaules ir tėvų atlyginimus. Pasibaigus viktorinai „Vertinimo komisija“ paskelbė rezultatus. Pirmajame ture pirmavo komanda „Saugūs lietuvaičiai“, antrajame – „Internetiniai draugai“. Trečiojo turo komandų „Internetiniai draugai“ ir „Saugūs lietuvaičiai“ rezultatai buvo lygūs, taigi nugalėjo draugystė!!!

Klasės-dalyvės buvo apdovanotos Zarasų viešosios bibliotekos padėkomis, mokytojos – „Draugiško interneto‘ puodeliais, visi dalyviai – prizais ir saldainiais. Bendruomenės pareigūnė, kad vaikai ne tik sėdėtų prie kompiuterių, bet ir pasportuotų, klasėms padovanojo po krepšinio kamuolį ir po ekologišką rašiklį su policijos adresu.
Dalyviai išsiskirstė praturtėję žiniomis ir geromis emocijomis.