Utenos policijoje vieši Estijos policijos pareigūnų delegacija

Data

2019 10 22

Įvertinimas
0
IMG_8409.JPG

Atvykusius svečius pasveikino Utenos aps. VPK viršininkas V. Vaiškūnas, Kriminalinės policijos Nusikaltimų tyrimo skyriaus viršininkas R. Turovas pristatė Utenos aps. VPK veiklą, struktūrą. Vyko video filmo peržiūra, jame pristatytos naujai įdiegtos transporto priemonių valstybinių registracijos numerių nuskaitymo ir pažinimo sistemos (vykdant Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekto „Sinerginės saugumo platformos sukūrimas Rytų Latvijos ir Lietuvos pasienyje" Nr. LLI-082).
Kitą dieną Estijos policijos pareigūnai prisijungs prie Utenos aps. VPK pareigūnų ir praktiškai susipažins su mūsų pareigūnų darbo kasdienybe. Viena diena skirta pažinčiai su rajonų policijos komisariatais, jų veiklos ypatumais, šį kartą tai bus Ignalinos rajono policijos komisariatas.
Delegacijų vizitų metu užmezga nauji ryšiai ir kontaktai, kurie suteikia galimybę perimti darbinę praktiką bei palaikyti ir plėtoti tarptautinį bendradarbiavimą, ne išimtis ir šis Estijos pareigūnų delegacijos vizitas.