Utenos policijos kinologai sėmėsi patirties Estijoje

Data

2019 11 07

Įvertinimas
0
estija.png

Komandiruotės tikslas buvo pasikeisti gerąją patirtimi su estų kolegomis, organizuojant kinologų darbą policijoje, patrulių ir kitų policijos pareigūnų veiklą, vykdant nusikalstamų veikų, teisės pažeidimų bendrąją prevenciją bei darbą su vaikais ir jaunimu.
Raakverės mieste delegacija  apžiūrėjo naujos statybos pastatą, kuriame įsikūrusios dvi tarnybos - policija ir ugniagesiai. Policijos nuovadoje bendravo su kinologais, kurie pakvietė apžiūrėti nuovadoje esančius pastatus, autoparką, turimą įrangą bei trumpai papasakojo apie darbo ypatumus. Apžiūrint autoparką atkreiptas dėmesys, kad kinologai naudojasi tiek žymėtais, tiek skiriamaisiais policijos ženklais nežymėtais tarnybiniais automobiliais, kurie pritaikyti darbui su šunimis.
Komandiruotės metu mūsų pareigūnai dirbo kartu viename ekipaže su Estijos pareigūnais, reagavo į įvykius, vyko į keturis skirtingus iškvietimus, dirbdami stebėjo kolegų darbą, kartu aptarė situacijas, dalinosi patirtimi.
Komandiruotės metu buvo įgyta nauja darbinė patirtis ir užmegzti nauji kontaktai leis toliau keistis patirtimi ir bendradarbiauti su kolegomis iš Estijos.