Aplinkos apsaugos departamente apdovanotas Utenos policijos pareigūnas

Data

2020 10 08

Įvertinimas
0
IMG-8849.JPG

Spalio 5 dieną, minint Policijos dieną ir Pasaulinės gyvūnijos – Šv. Pranciškaus dieną, Aplinkos apsaugos departamente prie Aplinkos ministerijos buvo pagerbti Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla ir policijos pareigūnai, padedantys aplinkosaugininkams operatyviai užkardyti aplinkosaugos pažeidimus.

Apdovanotas buvo ir Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus vyresnysis tyrėjas Mindaugas Jakubėnas. Šis pareigūnas tirdamas nusikalstamas veikas surinko duomenis apie tai, kad Utenos apskrities gyventojai brakonieriauja, žūklei naudoja draudžiamus įrankius. Šia informacija buvo pasidalinta su Utenos gamtosaugininkais, kurie sulaikė brakonieriaujančius asmenis ir rado didelį kiekį tinklų.

„Policijos indėlis ir nepamainoma parama aplinkosaugininkams yra svarbi institucijų bendradarbiavimo dalis. Laiku ir vietoj suteikta pagalba prasminga ir reikalinga ne tik mums, bet ir visai valstybei“, - pabrėžė Aplinkos apsaugos departamento direktorė Olga Vėbrienė.