Darbą pradeda naujas Visagino PK viršininkas

Data

2019 12 09

Įvertinimas
2
IMG_8534.JPG

Nuo gruodžio 9 dienos buvo paskirtas į Visagino PK viršininko pareigas, tad šiandien jis ir buvo oficialiai pristatytas svečiams bei kolektyvui. Naujai paskirtą vadovą pasveikino Utenos aps. VPK viršininkas V. Vaiškūnas, viršininko pavaduotojas V. Žilys bei atvykę svečiai: LR Seimo narys A. Dumbrava, Visagino savivaldybės mero pavaduotoja A. Grigienė, teismo ir prokuratūros atstovai ir kt.
G. Mažintas baigė 2006 m. bakalauro „Teisės ir policijos veiklos“ studijas Mykolo Romerio universitete, o 2009 m. įgijo „Teisės ir valdymo“ magistro laipsnį taip pat Mykolo Romerio universitete.
G. Mažintas tarnybą vidaus reikalų sistemoje pradėjo 1991 m., o nuo 1997 m. įgijo vadovaujamo darbo patirtį dirbdamas grupės, poskyrio, skyriaus viršininko pozicijose. Vadovavo Vilniaus aps. VPK Vilniaus miesto 1-jame policijos komisariate Prevencijos skyriui bei to pačio komisariato Viešosios policijos skyriui, kur vadovavo padalinių pareigūnams, organizavo ir koordinavo jų darbą. Buvo ir yra ne vieno projekto ekspertas.
Paskutinius dešimt metų domisi pilietinės savisaugos iniciatyvomis,  savarankiškai studijuoja visuomenės įtraukimo galimybes į saugios aplinkos kūrimą. Kartu su kitais bendraminčiais yra parengęs metodinius leidinius  viešojo saugumo institucijų bendradarbiavimo ir specialistų kompetencijų ugdymo bei Institucijų bendradarbiavimo, vykdant nepilnamečių nusikalstamumo prevenciją temomis. Prisidėjo prie saugios kaimynystės vadovo sukūrimo. Taip pat yra susipažinęs beveik su visais Saugios kaimynystės iniciatyvos modeliais ir veiklų mechanizmais Europoje ir atlikęs  „Saugios kaimynystės" programos plėtros ir efektyvumo galimybių studiją Aleksandro Stulginskio universitete.
Domisi viskuo, kas mus supa – nuo muzikos iki žvejybos. Visgi didžiausi pomėgiai - pažintinės kelionės, pasaulį pakeitusių asmenybių istorija ir vokiečių aviganių veislės šunys, o pastaruoju metu - ir pėsčiųjų žygiai.
Linkime sėkmės naujajam Visagino PK vadovui naujose pareigose!