Ignalinos rajono bibliotekoje atidaryta Ignalinos policijos tyrėjos Angelų paroda

Data

2019 12 18

Įvertinimas
0
20191217_144301.jpg

Įdomu tai, kad ji yra baigusi  Ignalinos muzikos mokyklą, smuiko klasę,  labai mėgsta muziką, bet pati negroja. Kaip kompensaciją, dešimtus metus klausausi grojančio akordeonu sūnaus Pijaus. Būdama neabejinga menui, atsitiktinai lankydamasi  bibliotekoje ji pasikalbėjo su viena  darbuotoja, papasakojo apie turimą kolekciją ir netrukus buvo pakviesta pasisvečiuoti.  Loretai labai patinka angelai, kurie patys pas ją ateina. Nei vieno iš jų  specialiai neieškojo, tikriausiai dėl to kolekcija nėra didelė. Švenčių, mugių metu visad ji atkreipianti dėmesį į parduodamus angelus, o labiausiai žiūrinti į jų veidus. Tai yra vienas iš pagrindinių kriterijų renkantis naują draugą. Loreta sako, kad tiesiog taip jau sutapo, kad jos profesija neretai vadinama „Angelo sargo“, nenorėjo ji kaupti visiems įprastų dalykų: antsiuvų, kepurių…, o angelai…jie lydi mus visur, kaip ir mes lydime žmones, kartais norom nenorom, tapdami jiems angelais, kurie padeda, išklauso ar tiesiog pabūna kartu tada, kada reikia.
    Pirmasis angelas pas ją atkeliavo maždaug prieš 10 metų ir buvo gautas dovanų šv. Kalėdoms. Kolekcijoje yra trys įsimintiniausi: vienas iš jų molinis, pagamintas sūnaus dar esant jam visai mažulyčiui, kitą, spalvotą darė kartu su sūnumi iš modulino, kuris, beje buvo eksponuotas Utenos aps. VPK vykusioje parodoje, o trečiasis yra gautas iš prokurorės Renatos Blaškauskienės (kuri tuo metu dar nebuvo prokurore, o buvo tyrėja), pirmąją Policijos dieną, 2008 metais, jis ją gina, saugo ir  padeda gyvendamas darbo kabinete.
     Pokalbio pabaigoje Loreta visiems palinkėjo turėti Angelą sargą, lydintį per gyvenimą tiek giedromis tiek lietingomis dienomis, meilės ir šilumos, kad visada būtų malonu tiek ją jausti, tiek kitiems dovanoti.
    P. S. jei norite gyvai pamatyti Loretos angelus, paskubėkite, paroda veiks tik iki gruodžio 31 d.