Jubiliejinėje Utenos miesto šventėje vyko Utenos policijos ir Utenos rajono savivaldybės prevencinis renginys „Mes už saugų eismą“

Data

2021 09 02

Įvertinimas
0
IMG-1cb7dce864d3dd03182e13179a1bbec1-V.jpg

2021-08-28 jubiliejinėje Utenos miesto šventėje vyko Utenos policijos ir Utenos rajono savivaldybės prevencinis renginys „Mes už saugų eismą“. Renginio metu vaikai su policija ir bičiuliais Amsiais sprendė užduotis, dalyvavo viktorinoje, primintos KET pėstiesiems, dviratininkams, keleiviams, kad moksleiviai naujus mokslo metus pasitiktų saugiai!

Policija demonstravo transporto priemones, įrangą, vyko diskusijos saugaus eismo tematika. Policijos ekspertai parodė, paaiškino kaip nuimami pirštų atspaudai. Kinologas pasakojo apie darbo su tarnybiniu šunimi subtilybes. Pravesti praktiniai mokymai „Pirmoji pagalba eismo įvykio metu“. Lietuvos automobilių kelių direkcija demonstravo saugos diržų apsivertimo įrenginius, priminė KET miesto svečiams. Vairavimo mokyklos instruktoriai diskutavo su esamais ir busimais vairuotojais apie tinkamą ir atsakingą elgesį kelyje. Vairuotojai sprendė egzaminų bilietus, pasitikrino žinias. Dalyviams išdalinta dalijamoji prevencinė medžiaga su KET, dovanoti šviesą atspindintys atšvaitai, ryškiaspalvės liemenės, dviračių žibintai, kad Utenos rajono gyventojai rudenį tamsiu paros metu būtų matomi ir saugūs keliuose! Policija kartu su policijos rėmėjais vykdė sukčiavimų, vagysčių iš nekilnojamo turto objektų, automobilių, kišenvagysčių prevenciją. Informavo gyventojus kaip apsaugoti save ir savo turtą, kaip apsisaugoti nuo smurtinių ir turtinių nusikaltimų. Išdalinti policijos prevencinė medžiaga su policijos patarimais. Prie policijos prevencinio renginio prisijungė ir gaisrininkai!Demonstruota tarnybinės transporto priemonės, įranga. Tikimės, kad gyventojai renginio metu įgijo daug žinių, prisiminė saugaus elgesio kelyje taisykles ir rudenį pasitiks saugiai, tamsiu paros metu bus matomi. Saugokime vieni kitų gyvybes keliuose.

Utenos policija dėkoja renginio partneriams: Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vedėjai Jovitai Strazdienei, Utenos kolegijos Medicinos fakulteto dekanei Danguolei Šakalytei, Aurimo Grockio vairavimo mokyklos instruktoriams, LAKD atstovei Neringai Makaveckienei, Utenos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkui Rolandui Vilčinskui už bendradarbiavimą vykdant prevencinį renginį!! Nuostabi komanda sukūrė puikią nuotaiką miesto svečiams. Renginys finansuotas policijos ir Utenos r. savivaldybės prevencinio projekto „Saugi Utena - 2021“ lėšomis.