Kalėdinė staigmena Utenos ligoninės Vaikų ligų skyriuje

Data

2017 12 20

Įvertinimas
0
fotooo.jpeg

    Š. m. gruodžio 19 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Daiva Maselskienė ir Agnė Steponavičienė bendradarbiaudamos su VŠĮ Utenos ligoninės Vaikų ligų skyriaus gydytojais, Utenos miesto baikerių klubo "Fire Wheel" baikeriais, Utenos ligoninės Vaikų ligų skyriuje besigydantiems ligoniukams surengė tikrą ir netikėtą Kalėdinę staigmeną, kuri pradžiugino ne tik sergančius vaikučius, bet ir jų tėvelius!
    VŠĮ Utenos ligoninės Vaikų ligų skyriaus žaidimų ir poilsio kambaryje mažuosius ligoniukus pasitiko Kalėdų senelis, policijos pareigūnės, baikeriai, gydytojai. Kalėdų seneliui vaikai džiaugsmingai deklamavo eilėraščius, dainavo dainas, o Kalėdų senelis ir baikerių klubo  "Fire Wheel" baikeriai juos apdovanojo saldžiaisiais prizais. Policijos pareigūnės besirūpindamos mažųjų saugumu, vaikams dovanojo šviesą atspindinčius atšvaitus, kad vaikai tamsiu paros metu gatvėje būtų matomi ir saugūs. Siekiant vaikus iš arčiau supažindinti su policijos pareigūno profesija, gilinti jų žinias apie saugų elgesį gatvėje ir namuose, priminti kelių eismo taisyklių reikalavimus, pareigūnės dovanojo knygeles apie policiją, spalvotus pieštukus. Mažieji ligoniukai žaidimų ir poilsio kambaryje galės nuolat gilinti žinias apie saugų elgesį, susipažins su policijos pareigūno profesija. Taip pat buvo padovanotas ir žaislas policijos bičiulis Amsis, kad šis vaikus nuolat paskatintų būti saugiais, pralinksmintų ir skatintų kuo greičiau sveikti!
    Nebuvo pamirštas nė vienas mažasis ligoniukas! Gydytojų, policijos pareigūnių, baikerių vieninga komanda su Kalėdų seneliu aplankė kiekvieną mažylį ir gulintį palatoje! Kiekvienas vaikas buvo apdovanotas saldainiais ir šviesą atspindinčiais atšvaitais.
   VŠĮ Utenos ligoninės Vaikų ligų skyriaus gydytojai, bendruomenės pareigūnės, Utenos baikerių klubo  "Fire Wheel" baikeriai ligoniukams linkėjo kuo greičiau pasveikti ir gražiausias metų šventes pasitikti savo namuose su mylinčia šeima. Išsakyti gražiausi žodžiai ir nuoširdžiausi palinkėjimai artėjančių švenčių proga, netikėtos policijos pareigūnų, baikerių ir Kalėdų senelio staigmenos, dovanos paliko neišdildomą įspūdį mažiesiems uteniškiams ir jų tėveliams.
   Nuoširdžiai dėkojame VŠĮ Utenos ligoninės Vaikų ligų skyriaus vedėjai Rimai Sabalienei, gydytojoms Žibutei Tamošiūnienei, Dianai Vaiškūnienei, Utenos miesto baikerių klubo "Fire Wheel" baikeriams, Utenos r. policijos darbuotojų profesinei sąjungai už aktyvų ir nuoširdų bendradarbiavimą vykdant šią gražią Kalėdinę akciją mažiesiems ligoniukams. Dėkojame už tai, kad buvome vieninga ir darni komanda. Iš širdies į širdį, gerumo niekada nebus per daug.
   Puoselėkime vertybes ir gerumą savo širdyse. Policijos šūkis „Ginti.Saugoti.Padėti.“
   Laimingų Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų.