Kalėdinė šventė Utenos krašto vaikams

Data

2017 12 15

Įvertinimas
0
1..jpeg

    Renginį surengė lietuvių labdaros ir paramos fondo "Gėrio Trupinėlis" atstovai - Rūta Filejeva, Auksė Salaukaitė-Cijunaitienė, Gintaras Šimanskis ir kiti.  Lietuvių labdaros ir paramos fondo "Gėrio trupinėlis" savanoriai, gyvenantys Jungtinėje Karalystėje, jau ne vienerius metus padeda visoje Lietuvoje sunkiai gyvenančioms ir vargstančioms šeimoms, kurioms tikrai reikalinga parama. Geros valios lietuvių savanorių dėka - Lietuvos šeimų gyvenimai tampa kur kas lengvesni, o ir buitis ne tokia sunkiai pakeliama.
    Šventinio Kalėdinio renginio metu Utenos krašto vaikų surašytos svajonės laiške Kalėdų seneliui - pilnai išpildytos! Kalėdų senelis vaikams dovanojo lego konstruktorius, paspirtukus, dviračius, kompiuterius - plančetes, įvairius žaislus,saldainius bei kitas dovanas.
    Bendruomenės pareigūnės, atstovaudamos Utenos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, taip pat prisidėjo prie šios Kalėdinės akcijos ir išpildė keletą Utenos krašto vaikų svajonių. Renginio metu vaikams įteikė prevencinio pobūdžio dovanas - kurios paskatins vaikus sportuoti, pasirinkti sveiką gyvenimo būdą, prasmingai leisti laisvalaikį. Mūsų vaikai tamsiu paros metu su šviesą atspindinčiomis apyrankėmis (Led atšvaitais) bus matomi ir saugūs, žaisdami komandinį žaidimą, turės galimybę tobulėti ir gilinti žinias apie Lietuvos kraštą.
    Policijos pareigūnės nuoširdžiai padėkojo Utenos baikerių klubui „Fire Wheel“ baikeriams, paramos ir labdaros fondo „Gėrio trupinėlis“ atstovams ir savanoriams, už  bendradarbiavimą, komandinį darbą, įdėtas didžiules žmogiškas pastangas, stengiantis išpildyti visas vaikų svajones, už dalijimąsi širdies šiluma ir gerumu, nuoširdumu su tais, kam to labiausiai reikia.
    Utenos krašto vaikai buvo be galo laimingi, nes jų svajonės išsipildė! Nuostabu matyti laimingus vaikus ir jų džiaugsmu švytinčias akis. Nuostabu žinoti, kad yra daug lietuvių savanorių, gyvenančių svetur, kurie nuoširdžiai rūpinasi savo šalies žmonėmis, palengvina šeimų gyvenimus, nesiekdami sau jokios naudos, o tik dalindami gėrį kitiems.     
   Utenos krašto vaikus lydėjo ir jų saugumą kelionės metu užtikrino Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnės, Utenos baikerių klubo „Fire Wheel“ baikeriai, Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro. Paramos šeimai skyriaus bei Utenos vaikų dienos centro "Draugystė" atstovai - Egidijus Kornevas, Martynas Grunevas. Bendruomenės pareigūnės reiškia padėką visiems kelionės dalyviams už tai, kad buvome vieninga ir darni komanda, atstovavusi Utenos kraštą.
   Artėjant gražiausioms metų šventėms, bendruomenės pareigūnės skatina ir kitus gyventojus pasidalinti savo gerumu, pagalba su tais, kam to labiausiai reikia.
   Iš širdies širdį, gerumo niekada nebus per daug !!!