Metams baigiantis aptarti tarptautinio bendradarbiavimo rezultatai

Data

2018 12 14

Įvertinimas
0
IMG_6738.JPG

Jame dalyvavo Latvijos Respublikos policijos prie Vidaus reikalų ministerijos Latgalos regiono valdybos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos Ignalinos pasienio rinktinės pareigūnai.

Susitikimo metu dalyviai apžvelgė 2018 m. rezultatus, pasidžiaugė dėl aktyviai šiais metais vykdytų bendrų patruliavimų, vykdant bendrus susitarimus. Užtikrinant viešąją tvarką ir eismo saugumą, kartu patruliavo ne tik Lietuvos ir Latvijos policijos pareigūnai, bet ir abiejų šalių pasieniečiai.
Taip pat aptarti statistiniai duomenys dėl keitimosi informacija, svarstytas bendrų mokymų organizavimo 2019 metais poreikis patruliavimo, persekiojimo per sieną, anglų kalbos srityse.

Kolegoms latviams pristatytos Utenos aps. VPK sėkmingai vykdomos konferencinio ryšio galimybės, organizuojant ir rengiant pasitarimus, pasiūlyta svarstyti galimybę darbinius dvišalius pasitarimus rengti telekomunikacinių priemonių būdu.

Dalyviai aktyviai domėjosi, klausinėjo, diskutavo, išsakė savo nuomones ir teikė siūlymus svarstomais klausimais.

Tokio pobūdžio susitikimai stiprina glaudesnį bendravimą, tarptautinį ir tarpžinybinį bendradarbiavimą, siekiant bendrų tikslų.