Padėka Utenos aps. VPK Zarasų r. PK pareigūnams

Data

2020 06 09

Įvertinimas
0
Atvirukai pagal stiliaus vadovą-004.jpg

Utenos aps. VPK Zarasų r. PK gauta artimųjų padėka, kuri skirta Utenos aps. VPK Zarasų r. PK Reagavimo skyriaus vyresniajai tyrėjai Birutei Šablinskaitei ir visai pareigūnų komandai (tekstas netaisytas): „Norime padėkoti Utenos policijos tyrėjai Birutei Šablinskaitei ir visai pareigūnų komandai už operatyvumą ieškant dingusio mūsų tėvo, kuris trečiadienį išėjo iš namų Antalieptės sen. nežinoma kryptimi. Taip pat dėkojame kinologui ir tarnybiniam keturkojui, dalyvavusiam  paieškoje. Nuoširdus ačiū už greitą reagavimą ir operatyvumą.“

2020 m. birželio 5 d. apie 09 val. 26 min. buvo gautas pranešimas, kad Zarasų r., Antalieptės sen., prieš dvi dienas iš sodybos dingo ir iki šiol neatsirado vyras. Sūnui nepavyksta telefonu susisiekti su tėvu. Artimiesiems atvykus į sodybą, rastas atrakintas namas ir ant stalo paliktas vyro mobilusis telefonas. Vietinis gyventojas informavo, kad panašus į ieškomą vyrą nuėjo link Utenos.

Pareigūnams operatyviai atvykus nurodytu adresu ir apėjus sodybą, aplinkinius pastatus ir teritoriją asmuo nebuvo surastas. Paieškos buvo tęsiamos ir Antalieptės miestelyje. Visi apklaustieji sakė, kad vyro nematė ir nepažįsta. Grįžus į sodybą, vyro buvo ieškoma aplinkinėse vietovėse, ieškota miške palei upę, tačiau jokių pėdsakų nerasta. Asmens paieškai buvo pasitelktas kinologas su tarnybiniu šunimi bei sustiprintos pareigūnų pajėgos.
Apie 18 val. 20 min. paskambino sūnus ir informavo, kad jo tėvas atsirado ir yra pas gimines gyvenančius Ukmergėje. Pareigūnams susisiekus telefonu su giminaičiu, gyvenančiu Ukmergėje, jis patvirtino, kad ieškomas vyras yra pas jį. Pabendravus telefonu su ieškomu vyru, jis paaiškino, kad išėjus iš Antalieptės, jį iki Utenos pavežė moteris, po to, nuo Utenos iki Ukmergės atėjo pėsčiomis. Patikino, kad nusikaltimo auka jis netapo, nuo nieko nenukentėjo.