Paminėta Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena

Data

2019 09 30

Įvertinimas
2
71070514_2797150206985455_9131760354366324736_n.jpg

Utenos Dievo Apvaizdos ir Utenos Kristaus Žengimo į dangų bažnyčiose, šv. Mišių metu, dvasininkai ir pareigūnai kreipėsi į gyventojus, atkreipdami dėmesį, kad kartu galima gerinti situaciją keliuose, pradėdami asmeniniu pavyzdžiu. Savitarpio pagarba, atsargumas, supratimas ir sutarimas - pagrindinė KET nuostata. Vairuotojai, pėstieji, dviratininkai, motociklininkai ir visi eismo dalyviai turi pagalvoti apie kelionės saugumą!
Pareigūnai priminė pagrindinius KET reikalavimus eismo dalyviams, ragino jų laikytis, nepažeidinėti, būti pilietiškais ir pranešti policijai apie neblaivius vairuotojus, įžūlius ir pavojingus pažeidimus, keliančius grėsmę kitiems eismo dalyviams! Po šv. Mišių, bažnyčių prieigose diskutuota su gyventojais eismo saugumo tematika.  Gyventojams išdalintos priemonės su šviesą atspindinčiais elementais, o dvasininkai pašventino transporto priemones.
Dėkojame Lietuvos automobilių kelių direkcijai, už priemones, skirtas Utenos krašto gyventojų saugumui užtikrinti. Taip pat dvasininkams už aktyvų bendradarbiavimą vykdant eismo saugumo prevenciją! Tikime, kad Utenos krašto gyventojais dėvėdami priemones su šviesą atspindinčiais elementais bus saugesni tamsiu paros metu! Saugokime vieni kitus kelyje!