Pirmasis policijos rėmėjų sąskrydis Prezidento Antano Smetonos dvare

Data

2018 08 29

Įvertinimas
1
40234508_287508238729701_8534204578130821120_n.jpg

Renginį atidarė ir šventės dalyvius sveikino Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Edvardas Šileris, stiprybės ir sėkmės varžybose linkėjo Lietuvos policijos rėmėjų asociacijos prezidentas Sigitas Mecelica. Renginį vedė Policijos departamento Viešosios policijos valdybos Prevencijos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Gintaras Mažintas.
Susibūrę į komandas, policijos rėmėjai dalyvavo įvairiose rungtyse: traukė, virvę, dėliojo dėlionę, žaidė šaškėmis ir janga. Komandų vadovai susirungė autosimuliatoriaus rungtyje, kur turėjo parodyti vairavimo įgūdžius. Vyko pasagos mėtymo rungtis. Komandos turėjo įveikti dvi užduotis. Gaisrininkų rungtyje dalyviai turėjo sujungti šlangas, bėgti, prasiveržti pro vartus ir vandens čiurkšle numušti taikinį. Greičiausi ir taikliausi buvo komanda "VI 10 -500", antrą vietą iškovojo Utenos komanda "Žaibo smūgis", trečią - "Pabiro kupa" iš Panevėžio. Medikai inscenizavo eismo įvykį: reikėjo stabilizuoti lužusią koją, atlikti dirbtinį kvėpavimą. Čia geriausiai sėkėsi uteniškiams, antroje vietoje liko vilniečiai, o treti "Žemaitijos"komanda. Susumavus rezultatus paaiškėjo jog pirmą vietą laimėjo Alytaus apskrities komanda "Jotvingiai", antrąją Šiaulių apskrities komanda "Saulės lokys", o trečią garbingą vietą iškovojo Utenos apskrities policijos rėmėjų komanda "Žaibo smūgis". Visos komandos buvo apdovanotomis dovanomis. Šventės dalyviams organizuotos ekskursijos su gidu po prezidento Antano Smetonos dvarą.
Nors lietus lijo kaip iš kibiro, tačiau tai nesutrukdė Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnių ir policijos rėmėjų komandai išlikti vieningai, linksmai, draugiškai ir iškovoti garbingą trečią vietą.
Nuoširdžiai dėkojame visiems Utenos apskrities policijos rėmėjams už dalyvavimą, kad buvome šauni ir vieninga komanda.