Po rekonstrukcijos atidarytas Molėtų rajono policijos komisariatas

Data

2019 10 11

Įvertinimas
1
5252_40652c602dc62f866c1ca9861c5c642c.jpg

Taip pat sudarytos puikios sąlygos pareigūnams sportuoti – įrengta moderni sporto salė su persirengimo kambariais bei dušais. Jauki poilsio zona – virtuvėlė, kurioje darbuotojai galės susiburti per pietų pertraukas. Prasižengusiesiems sąlygos čia bus žymiai geresnės, laikino sulaikymo kameros įrengtos kokybiškai, atsižvelgiant į visus reikalavimus.

Atidarymo iškilmės prasidėjo pareigūnų rikiuote, buvo sugiedotas Lietuvos himnas, pakeltos vėliavos.

Susirinkusius svečius ir pareigūnus pasveikino Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas, kuris akcentavo, jog dar prieš kelerius metus pradedant policijos reformą vienas iš uždavinių buvo sutvarkyti pastatus. „ Noriu palinkėti gero darbo bei sėkmės prižiūrint pastatą. Kaip jis atrodys po kelerių metų, priklausys tik nuo jūsų“, - kalbėjo Lietuvos policijos generalinis komisaras L. Pernavas .

Rangovų UAB „Dauniškis ir Ko“ generalinis direktorius A. Rudokas šeimininkams įteikė simbolinį raktą. Pastatą pašventinus Utenos apskrities VPK kapelionui P. Baniuliui, svečiai buvo pakviesti apžiūrėti patalpas.

Atidarymo šventė persikėlė į salę, kur buvo įteikti apdovanojimai policijos dienos proga Molėtų r. PK pareigūnams bei darbuotojams.

Vėliau, gausiai susirinkę su dovanomis svečiai sveikino Molėtų r. PK viršininką V. Kutkauską bei visą jo kolektyvą su įkurtuvėmis.