Policijos bičiulio Amsio plaukimo varžybos 2018

Data

2018 12 05

Įvertinimas
2
IMG_6677.JPG

Šio renginio tikslas - skatinti jaunimą gyventi sveiką gyvenimo būdą, prasmingą laisvalaikio praleidimą, netoleruoti žalingų įpročių vartojimo bei populiarinti plaukimo sportą vaikų tarpe. Taip pat, išaiškinti geriausius plaukikus įvairiose amžiaus grupėse, kelti jų sportinį meistriškumą.

Plaukimo varžybos vyko Utenos apskrities mastu. Mišriose plaukimo esafetėse vaikai dalyvavo suskirstyti pagal amžiaus grupes. Individualiose rungtyse moksleiviai užėmę I-III vietas buvo apdovanoti medaliais ir diplomais. Komandinėse rungtyse I-ają ir II-ąją vietas iškovojo Utenos rajono moksleiviai, kuriems buvo padovanotos taurės, plaukmenys bei rankšluosčiai, III-ąją vietą iškovojo Visagino miesto moksleiviai, jiems įteikta taurė ir rankšluosčiai.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės organizavo šį prevencinį renginį vykdydamos Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Utenos rajono savivaldybės prevencinį projektą "Jaunimas už gyvenimą be priklausomybių". Projekto lėšomis buvo įsigyti plaukmenys, kamuoliai, nardymui skirtos lazdelės. Plaukimo įranga skirta jaunimo treniruotėms, paskatinimui rinktis sveiką gyvenimo būdą, nebūti gatvėse. Moksleiviams dovanoti šviesą atspindintys atšvaitai, kad vaikai tamsiu paros metu saugiai keliautų į treniruotes ir iš jų.

Plaukikus palaikė, skatino kovoti ir nepasiduoti policijos bičiuliai Amsiai bei vaikų tėveliai.

Šis prevencinis renginys skatina ne tik prasmingą laisvalaikio praleidimo būdą, bet ir stiprina šeimos narių bendravimą. Tėvai nuolat palaiko savo mažuosius plaukikus, daug laiko praleidžia kartu, tai skatina didesnį tarpusavio ryšį ir pasitikėjimą.

Dėkojame sporto klubui RL GYM už tai, kad jie prisidėjo prie šio renginio kaip rėmėjai, ir dovanojo vaikams mėnesio abonementus sportuoti sporto klube, taip skatindami jaunimą dar daugiau sportuoti.