Policijos pareigūnų dėmesys neįgaliesiems

Data

2019 11 27

Įvertinimas
2
1313_ed2d62159434ec7132d6019dd4a5a11b.jpg

Pagrindinis šios dienos tikslas – vykdomi renginiai, skirti atkreipti dėmesį į pagalbą neįgaliesiems.

Mes, policijos pareigūnai, vykdydami vieną iš savo uždavinių – eismo automobilių keliais priežiūrą, negalime likti abejingi asmenims, turintiems negalią.

Šiais metais Europos kelių policijos tinklas TISPOL (angl. European Traffic Police Network), siekdamas atkreipti visuomenės dėmesį į asmenis su negalia, inicijavo prevencinę priemonę „Neįgalieji“ (angl. Enable).

Utenos  apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyrius, pasitelkęs ir kitus eismo priežiūrą vykdančius padalinius, gruodžio 3 d., antradienį, organizuos šią prevencinę priemonę.

Dėmesys bus  skiriamas prie prekybos centrų, parduotuvių, įstaigų (įmonių), esančioms stovėjimo aikštelėms, kur yra vietų, pažymėtų horizontaliuoju kelio ženklinimu 1.24 (neįgaliojo su vežimėliu simbolis), žyminčiu stovėjimo vietą, kurioje gali stovėti tik transporto priemonės, pažymėtos skiriamuoju ženklu „Neįgalusis“ arba neįgalių asmenų automobilių statymo kortele. Taip pat vietoms, pažymėtoms kelio ženklais su papildoma lentele Nr. 846 „Neįgalieji“.

Tai prevencinė priemonė, skirta eismo dalyvių sąmoningumui skatinti, supratimui ugdyti, kad turime būti tolerantiški vienas kitam, ypač asmeniui, turinčiam negalią.