Šalies bendruomenės pareigūnams pristatyta Zarasų policijos bendruomenės pareigūno „Pabėgimo kambario“ idėja

Data

2020 08 18

Įvertinimas
0
IMG_20200813_140347~2.jpg

Geriausiai pasirodžiusios moksleivių komandos III etape dalyvauja orientacinėse varžybose. Jau daugiau nei du dešimtmečius Lietuvos policija organizuoja moksleivių teisinių žinių konkursą „Temidė“. Konkurso I etape „Proto mūšis“ nugalėjusios moksleivių komandos varžosi II etape „Pabėgimo kambarys“. Geriausiai pasirodžiusios moksleivių komandos III etape dalyvauja orientacinėse varžybose.
  Teisinių žinių konkurso „Temidė“ II etapo „Pabėgimo kambario“ užduotis kasmet įgyvendinama Policijos departamentui prie Vidaus reikalų ministerijos paskelbus konkursą, kuriame savo idėjas dėl „Pabėgimo kambario“ užduoties gali pasiūlyti visi Lietuvos policijos pareigūnai. Išrinkus geriausią pareigūnų pasiūlytą idėją, jos autorius ją pristato visos Lietuvos pareigūnams. Šių metų geriausiu idėjos autoriumi išrinktas Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūno Liudviko Komkos sukurtas „Temidės“ pabėgimo kambarys.
     2020 m. rugpjūčio 13 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariate vyko Lietuvos policijos bendruomenės pareigūnų susitikimas, kurio metu L. Komka pristatė savo sukurto „Pabėgimo kambario“ idėją kolegoms, pravedė instruktažą dėl jo įgyvendinimo. Pareigūnai, suvažiavę iš visos Lietuvos, „Pabėgimo kambarį“ turėjo išbandyti ir įveikti patys, kadangi šis formatas turės būti įgyvendintas visose Lietuvos apskrityse. Policijos pareigūnams įveikus „Pabėgimo kambarį“, vyko diskusija, aptarti įvairūs organizaciniai klausimai, pasidalinta įspūdžiais.
      L. Komkos pristatyta „Pabėgimo kambario“ užduoties idėja kolegoms pasirodė labai inovatyvi ir įdomi.
    Pareigūnai turėjo progą susipažinti ir su vienu gražiausių ne tik Utenos apskrities, bet ir Lietuvos miestelių – Anykščiais.
    Malonu kolegas iš visos Lietuvos pasitikti Utenos krašte, pasidalinti savo gerąją darbo praktika, inovatyviomis idėjomis, kurios bus įgyvendintos Lietuvos mastu.
    Dėl susiklosčiusios situacijos Lietuvoje, paskelbus karantiną, Utenos apskrityje nebuvo galimybių įgyvendinti moksleivių teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etapo pavasarį. Atsižvelgus į situaciją ir padėtį dėl COVID-19 Lietuvoje, jeigu leis galimybės, planuojama rudenį (rugsėjo mėnesį), bendradarbiaujant su švietimo įstaigomis, organizuoti ir vykdyti moksleivių teisinių žinių konkurso „Temidė“ I–II etapus.