Uteniškiai pasirūpinkite turto saugumu pandemijos metu!

Data

2021 03 30

Įvertinimas
0
1617105518092.jpg

   Siekiant užtikrinti gyventojų saugumą, informuoti asmenis turto apsaugos klausimais pandemijos metu, š. m.  kovo 22 - 25 dienomis Utenos policijos bendruomenės pareigūnai, bendadarbiaudami su Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos atstovais, vykdė prevencinę priemonę dėl turtinių ir smurtinių nusikaltimų. Bibliotekos darbuotojų dėka, laikantis karantino metu nustatytų saugos reikalavimų, policijos prevencinio pobūdžio informacija su patarimais: kaip užtikrinti buto, privataus namo ir jį supančios teritorijos saugumą, kaip išvengti įvairių sukčiavimo atvejų bei prevenciniai lipdukai “Mus ir mūsų turtą saugo policija” individualiai pasiekė Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos lankytojus.
    Tikimąsi, kad Utenos krašto gyventojai susipažinę su policijos informacija taps budresni, dėmesingesni, labiau rūpinsis turto saugumu, pagal galimybes pasirūpins papildomomis turto apsaugos priemonėmis, o tai padės išvengti galimų turtinių nusikaltimų ir finansinių nuostolių. Aplinka taps saugesnė, gyventojai aktyviau bendradarbiaus su policija ir apie pastebėtus teisės pažeidimus praneš skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112.
    Bendruomenės pareigūnai nuoširdžiai dėkoja Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos direktorei Vidai Garunkšytei už bendradarbiavimą, kuriant saugią aplinką Utenos mieste.