Utenos apskrities policijos rėmėjai dalyvavo Lietuvos policijos rėmėjų sąskrydyje

Data

2020 08 10

Įvertinimas
2
DJI_0262_1.jpg

Rugpjūčio 8 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Daiva Maselskienė ir Liudvikas Komka kartu su Utenos apskrities policijos rėmėjų komanda dalyvavo Lietuvos policijos rėmėjų sąskrydyje. Sąskrydis vyko Lietuvos liaudies buities muziejuje, Kaišiadorių rajone, Rumšiškėse. Sąskrydį organizavo Policijos departamento ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.
Utenos apskrities policijos rėmėjų komanda „Aukštaičiai“ su kitomis Lietuvos policijos rėmėjų komandomis sąskrydžio metu varžėsi sportinėse rungtyse, edukacinėse ir kultūrinėse programose. Utenos aps. VPK komanda „Aukštaičiai“ iškovojo trečiąją vietą.
Bendruomenės pareigūnai dėkoja Utenos, Anykščių, Zarasų ir Ignalinos rajonų policijos rėmėjams už dalyvavimą sąskrydyje, draugiškumą, bendruomeniškumą ir pagalbą vieni kitiems. „Aukštaičiai“ – darni, draugiška ir vieninga komanda! Tikimės, kad kitais metais Lietuvos policijos rėmėjų sąskrydyje dalyvaus dar daugiau policijos rėmėjų iš Utenos apskrities.
Pirmą vietą laimėjo Klaipėdos policijos rėmėjų komanda, kuri organizuos ir kitų metų Lietuvos policijos rėmėjų sąskrydį.