Utenos policijos bendruomenės pareigūnų paskaita „Stop smurtui”

Data

2021 03 25

Įvertinimas
0
saa1.png

      2021 m. kovo 24 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Daiva Maselskienė, Miglė Šilgalė skaitė nuotolinę paskaitą (per „Zoom“ programėlę) Utenos rajono gyventojams apie smurtą artimoje aplinkoje.
    Bendruomenės pareigūnės supažindino gyventojus su Lietuvos Respublikos apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymo nuostatomis, sampratomis, kokiomis formomis pasireiškia smurtas artimoje aplinkoje, kokios gali būti smurto priežastys ir pasekmės smurto aukai. Atkreiptas dėmesys į tėvų teises ir pareigas, atsakomybę. Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centro atstovė Elvyra Laaskaja pristatė specializuoto pagalbos centro teikiamą pagalbą asmenims, nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje, kontaktinius duomenis. Vyko diskusijos, atsakyta į gyventojams rūpimus klausimus.    
   Po paskaitos bendruomenės pareigūnus pasiekė tiesioginiai teigiami dalyvių atsiliepimai. Policijos organizuota paskaita buvo labai įdomi, informatyvi ir naudinga.
     Policija prašo gyventojų nebūti abejingiems ir apie žinomus smurto artimoje aplinkoje atvejus pranešti skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112.