Utenos rajono neįgaliųjų draugijos nariams pristatyta policijos veikla

Data

2020 08 25

Įvertinimas
0
received_1514355808749686.jpeg

Utenos rajono neįgaliųjų draugijos nariams pristatyta policijos vykdoma veikla, patarta, kaip apsaugoti savo turtą, siekiant išvengti vagysčių, sukčiavimų atvejų, kaip saugiai elgtis prie vandens telkinių. Nuoširdų ačiū pareigūnams tarė Utenos rajono neįgaliųjų draugijos nariai!

2020 m. rugpjūčio 18 d. Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate bendruomenės pareigūnės Daiva Maselskienė ir Jurgita Oznanskienė organizavo atvirų durų dieną Utenos rajono neįgaliųjų draugijos nariams. Per susitikimą pareigūnai išpildė gyventojų lūkesčius ir supažindino su policijos vykdoma veikla, darbo kasdienybe, atsakė į rūpimus klausimus.
Policijos ekspertai pristatė pirštų antspaudų nuėmimo techniką. Kelių policijos pareigūnai pasakojo, kaip policija užtikrina eismo saugumą keliuose. Labiausiai dalyvius sužavėjo kinologo su tarnybiniu šunimi prisistatymas. Kinologas papasakojo apie vykdomas funkcijas su tarnybiniu šunimi, šuns dresūrą, o tarnybinis šuo ne tik uoliai vykdė komandas, bet ir parodė draugiškumą, dėmesį dalyviams, norintieji galėjo jį paliesti, paglostyti ar pamaitinti skanuku.  
Susirinkimo dalyviams ne tik pristatyta policijos vykdoma veikla, bet ir suteikta svarbi ir naudinga informacija, kuri pravers kasdienybėje, siekiant apsaugoti save ir savo turtą.
Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus atstovas M. Brazauskas kalbėjo apie saugų elgesį prie vandens telkinių, pristatė naujai patvirtintas 2020 m. balandžio 30 d. Saugaus elgesio paviršinių vandens telkinių vandenyje ir ant paviršinių vandens telkinių ledo Utenos rajono savivaldybėje taisykles.
Bendruomenės pareigūnės atkreipė dėmesį, kad reikia būti budriais ir dėmesingais, pasirūpinti turto saugumu, siekiant išvengti vagysčių, kišenvagysčių ir sukčiavimo atvejų. Pareigūnės dalijo prevencinius patarimus, kaip saugiai elgtis, kad būtų apsaugotas turtas, skatino gyventojus kurti saugią aplinką, įvairiomis komunikacinėmis priemonėmis aktyviau bendrauti su kaimynais, keistis informacija, pastebėjus asmenų daromus teisės pažeidimus ar nusikalstamas veikas, pranešti policijai skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112. Gyventojams įteikti krepšiai su šviesą atspindinčiais elementais, kad būtų saugūs ir matomi tamsiu paros metu.
Gyventojai dėkojo bendruomenės pareigūnėms už suorganizuotą susitikimą su pareigūnais, supažindinimą su policijos vykdoma veikla, už tai, kad Utenos policija rūpinasi gyventojų saugumu, maloniai, kultūringai bendrauja su gyventojais, pateisina vietos gyventojų lūkesčius.
Bendruomenės pareigūnės dėkoja Utenos rajono neįgaliųjų draugijos nariams už malonų ir šiltą susitikimą, už padėkos žodžius ir už tai, kad gyventojai vertina Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų atliekamą darbą.