Už neleistiną mobiliojo telefono naudojimąsi vairuojant – gresia bauda

Data

2020 10 09

Įvertinimas
0
IMG_1896 (1).jpg

Nuo spalio 7 d. iki spalio 13 d. Utenos apskrities keliuose vykdoma tikslinė prevencinė priemonė, dėl neteisėto naudojimosi mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant. Priemonė vykdoma atsižvelgiant į tai, kad dažnai neteisėtai naudojantis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant, keliamas pavojus eismo saugumui.
Sustiprinus neviešą ir mišrų patruliavimą Utenos kelių policijos pareigūnai eismo taisyklių pažeidimus nustato turimomis naujausiomis vaizdo fiksavimo ir perdavimo priemonėmis. Pranešimai, apie skirtas administracines nuobaudas už padarytus pažeidimus, asmeniui siunčiami paštu arba elektroniniu paštu.
Prašome atkreipti dėmesį, kad spalio 5–8 dienomis Utenos apskrityje nustatyti 54 pažeidimai, dėl neteisėto naudojimosi mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant transporto priemones.
Eismo priežiūrą vykdantys policijos pareigūnai įspėja, kad dažnai mobiliojo telefono naudojimas vairuojant tampa eismo įvykio priežastimi. Įprotis naudotis mobiliaisiais telefonais yra labai paplitęs, vairuotojai nesusimąsto, kad tai kelia grėsmę kelyje, blaško dėmesį ir nukreipia nuo vairavimo, kuriam reikia susitelkimo ir susikaupimo.