Zarasų policijos pareigūnų susitikimai su seniūnais dėl kaimiškų vietovių gyventojų saugumo ir informacija apie gyventojų priėmimo laiką Zarasų rajone (informacija papildyta)

Data

2020 09 09

Įvertinimas
0
Atvirukai pagal stiliaus vadovą-02222222.jpg

Siekiant tobulinti gyventojams teikiamų paslaugų kokybę bei policijos funkcijų kaimiškose vietovėse įgyvendinimą, šių metų rugsėjo pirmąją savaitę Zarasų policijos bendruomenės pareigūnai susitiko su Zarasų rajono kaimiškųjų seniūnijų seniūnais (Imbrado, Suvieko, Antazavės, Dusetų, Turmanto, Degučių, Antalieptės, Salako).
    Susitikimų metu bendruomenės pareigūnai seniūnams pristatė policijos įstaigų veiksmų, stiprinant kaimiškų vietovių gyventojų saugumą, plano tikslus, siekius bei pasirinktinus gyventojų aptarnavimo organizavimo modelius, paaiškino policijos pareigūnų numatomo vykdyti gyventojų aptarnavimo ir policijos pajėgų darbo seniūnijų teritorijose nuostatas.
    Zarasų rajono seniūnijų teritorijose nuspręsta taikyti aktyvaus gyventojų aptarnavimo modelį, kai pagal iš anksto nustatytą ir paskelbtą budėjimo grafiką seniūnijos teritoriją prižiūrinčių policijos pareigūnų grupės atstovai atvyksta į seniūnijos patalpas. Jeigu tuo metu nėra interesantų, savo iniciatyva vyksta aplankyti seniūnijos centre veikiančias įmones, organizacijas ar pan., kuriose teikiamos paslaugos gyventojams bei, pagal poreikį, pas pavienius seniūnijos centro gyventojus. Gavę informaciją apie į seniūnijos patalpas atvykusį interesantą, policijos pareigūnai vyksta į seniūnijos patalpas.
    Informacija apie gyventojų priėmimo laiką seniūnijoje bus skelbiama seniūnijos patalpose ir pagal poreikį kitose vietose. Budėjimo seniūnijoje metu pareigūnai lankysis įmonėse, organizacijose ir pas gyventojus. Įgyvendins specifines, seniūnijos teritorijoje aktualiausias prevencines priemones. Vykdys individualias priemones, orientuojamas į galimus smurtautojus, eismo kontrolės stiprinimą ir viešosios tvarkos užtikrinimą. Bus užtikrinamas sistemingas aktualios informacijos teikimas gyventojams.
    Seniūnai patenkinti tokiu naujuoju veiklos organizavimo modeliu, o policijos atstovai viliasi, kad ši iniciatyva prigis ir atneš abipusę naudą kuriant saugesnę aplinką.
    Šiomis priemonėmis siekiama stiprinti policijos bendradarbiavimą ir bendravimą su seniūnijų gyventojais bei didinti saugumo užtikrinimą kaimiškose vietovėse.

Zarasų policijos pareigūnai informuoja, kad nuo rugsėjo 14 d. pradeda budėjimus Zarasų rajono seniūnijose. Kiekvienoje seniūnijoje nustatytu laiku (kartą į savaitę) policijos pareigūnai budės pagal aktyvaus gyventojų aptarnavimo modelį.
    Pagal nustatytą ir paskelbtą budėjimo grafiką seniūnijos teritoriją prižiūrinčių policijos pareigūnų grupės atstovai atvyks į seniūnijos patalpas. Jeigu tuo metu nebus interesantų, savo iniciatyva pareigūnai vyks aplankyti seniūnijos centre veikiančias įmones, organizacijas ar pan., kuriose teikiamos paslaugos gyventojams. Taip pat, pagal poreikį, pareigūnai lankysis ir pas pavienius seniūnijos centro gyventojus. Gavę informaciją apie į seniūnijos patalpas atvykusį interesantą, policijos pareigūnai vyks į seniūnijos patalpas.

    Policijos pareigūnų budėjimo seniūnijose grafikas:

    • Imbrado seniūnijoje – pirmadieniais nuo 13.00 iki 15.00 val.;
    • Suvieko seniūnijoje – antradieniais nuo 10.00 iki 12.00 val.;
    • Antazavės seniūnijoje – antradieniais nuo 13.00 iki 15.00 val.;
    • Turmanto seniūnijoje – trečiadieniais nuo 10.00 iki 12.00 val.;
    • Antalieptės seniūnijoje – trečiadieniais nuo 13.00 iki 15.00 val.;
    • Degučių seniūnijoje – ketvirtadieniais nuo 12.30 iki 14.30 val.;
    • Salako seniūnijoje – ketvirtadieniais nuo 15.00 iki 17.00 val.;
    • Dusetų seniūnijoje – penktadieniais nuo 10.00 iki 12.00 val.


Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Zarasų rajono policijos komisariato informacija