Zarasų r. saugios kaimynystės grupė „Senolių kaimas“ – tarp geriausių Lietuvoje!

Data

2018 12 11

Įvertinimas
1
3683_d19e0a09e03a4ae2f55b9367e0702ed4.jpg

Lietuvoje šiuo metu veikia 2 187 saugios kaimynystės grupės. Iš visų miestų ir rajonų dalyvauti konferencijoje buvo atrinktos 44 veikliausios saugios kaimynystės grupės, tarp jų pateko ir Zarasų r., Degučių sen., Vajasiškio kaime įsikūrusi saugios kaimynystės grupė „Senolių kaimas“. Konkurse besivaržančios grupės buvo suskirstytos į dvi kategorijas – miestų saugios kaimynystės grupes ir regionų bei sodų bendrijų teritorijose veikiančias saugios kaimynystės grupes. Kiekvienoje iš kategorijų apdovanotos 3 daugiausiai balų pelniusios saugios kaimynystės grupės.

Taip pat buvo įsteigtos 4 nominacijos už puikius pasiekimus siauresnėse srityse. Vieną šių nominacijų gavo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnų kuruojama saugios kaimynystės grupė „Senolių kaimas“. Ji apdovanota nominacija „Už plačiausią saugios aplinkos kūrimo veiklų diapazoną“.

Zarasų rajono policijos komisariato pareigūnai dėkoja visiems saugios kaimynystės grupės „Senolių kaimas“ gyventojams už pagalbą kuriant saugią aplinką.